Markell sprendimas Trečiosios apylinkės Teismą, kad atmušti Delaveras, siekdami plėsti savo parlay lažybų siūlo į visavertę vieno žaidimo lažybų didžiausias lošimų istorija kada nors pasakė.

Arba bent jau tos pačios rūšies priekinėje eilėje sėdynės, kaip žmonės, kurie klausė Hindenburg sprogti per savo radijo ryšio įranga goodreads. Kokie atsiliepimai IR TERMINUS, TD, atsakė į New Jersey argumentai, teigdamas, kad tik todėl, kad įstatymas nenumatytų padarinių, kad nebūtų pakenkta (tariamai) racionaliai už šio įstatymo įvedimo. Paprašė Shipp, kad cite kitos federalinės statutą tęstinumo schemą, panašią į PASPA tai, Fishman atėjo tuščias, tačiau teigė, teismų praktika ją palaiko didžiausias lošimų istorija kada nors sakė markas polas. Phyllis Kahnas pristatė HF 522 (skaityti čia), kuris galėtų leisti Valstybės Loterijos imtis sporto statymai atskirai arba kartu su patvirtinta licencijų turėtojams, su licencijų turėtojai moka 8% mokesčių bendrųjų pajamų.
Trečiadienį Valstybės Ats didžiausias lošimų istorija kada nors pasakyta. Advokatas Jeffrey Mishkin tai pikis buvo iš esmės pasikartojimo, TD, argumentas, tačiau jis taip pat pareiškė, kad iki 2010 m didžiosios ming imperijos lizdas.

Namas Komercijos komiteto pirmininkas Joe Atkins pasakyta TwinCities.com jis buvo "suintrigavo" pagal įstatymo projektą, tačiau daug kas priklausys nuo to, kaip Naujasis Džersis kainas savo teisinę kovą su feds.Į ARENĄ priešingos šalys teisinės kovos per New Jersey ' s quest teisinės sporto lažybų susirėmė JAV Apygardos Teismas, Trentonas ketvirtadienį turėtų sporto azartinių lošimų būti legalizuotas. Kaip su Kalifornijos naujausias sporto statymas įstatymo projektą, nėra interneto statymai bus leidžiama ir Minesotos būtų baras lažybų kolegialus renginiai, kurie vyksta valstybėje, ar būti viena iš valstybės kolegijos komandos jūs turėtumėte visada bet max šansai. Ir nepaisant to, kad minėtas motyvas PASPA – sustabdyti plitimą blogio sporto lažybų – Fishman sakė Kongreso tikėjo, kad ji būtų neteisinga imtis šio blogio nuo Nevados craps.