Sparčiai besikeičiančios aplinkos COVID-19 ir neramumų aplinkinių mirties George Floyd " atliko sumaištį Las Vegase Konvencijos ir Lankytojų Institucija, siekdami pareikšti lankytojų atgal į miestą 12' craps stalo pardavimui.
Bet dabar, viskas yra pasiruošęs įdiegti.Į LVCVA direktorių valdyba antradienį bus gauti savo pirmąjį pažvelgti į naują televizijos reklamos kampanija siekiama parodyti, kad miestas yra pasirengęs verslui šansai laimėti dėl laiko tarpsnių. Nemažai Kanados turistai gavo pranešimą, kad šeštadienį jų asmens duomenis, buvo pažeistas po likti su MGM Resorts International . Wynn Las Vegas siūlo nemokamai vieną naktį likti pirmieji gelbėtojai šansai laimėti penny lizdai. Akcijoje, kuri eina nuo pirmadienio iki birželio 30 d., yra prieinama ligoninės ir medicinos darbuotojai, policijos pareigūnai, ir ugniagesiai šansai laimėti online slots. "Mes buvome sužavėti, kad būtų galima vėl atidaryti mūsų kurortas ir manote, kad tai yra vienintelis tinkamas pakviesti tiems, kurie nenuilstamai dirbo, kad tarp pirmųjų mūsų svečiai", - sakė Wynn Las Vegas pirmininkas Marilyn Spiegel į pirmadienį pranešime spaudai asmuo. "Mes turime tiek daug, padėka už visų mūsų gelbėtojų ir tai yra privilegija mums galės pasiūlyti ženklas mūsų dėkingi." Tie, kurie atitinka galite rezervuoti standartinis kambarys Wynn Las Vegas arba Encore nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, ir gali pratęsti savo apsistoti, pageidaujamą Wynn, pasinaudojant Viešai neatskleista informacija norma kuris dirba kazino yra vadinamas.

Pasiūlymas yra ribotas, ir rezervacija galima sužinoti paskambinus 888-770-7913 ir nuorodų kodekso "herojus." Pareiškėjai turi pateikti galiojantį vyriausybės ir bendrovės išduotą ID, parodyti, medicinos, teisėsaugos ar ugniagesys pirmas atsiliepęs paskyrimo patikrinti. vieta azartinių lošimų.