Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre. "Mes turėjome labai gerą patirtį su visų trijų įmonių per daugelį metų kaip skambučio pokerio rankas. Dabar galite skambinti pergalių seriją, kaip Mokslo Žaidimai Corporation " paskelbė, kad Bendrovė buvo sudaryta sutartis, turi būti pagrindinis tiekėjas tiekimo momentinių bilietų žaidimai ir susijusios paslaugos Misūrio valstijos Loterijos ir Niujorkas Loterijos kaip callout lizdas.

buvo kilęs iš momentinių bilietų žaidimo pardavimus piešimo. Po to, kai laimėjo atranką, SG, buvo sudaryta trejų metų sutartis Misūrio valstijos Loterijos, kuris prasideda liepos 1, 2011 m., ir sudaro septynios vienerių metų sutarčių pratęsimo galimybės.Įplaukos į Mokslo Žaidimai bus pagrįsta procentas momentinių bilietų mažmeninė prekyba. Naujoji sutartis įsigalios pasibaigus esamų sutarčių liepos 28, 2011.
Mokslo Žaidimai Corporation atėjo nugalėtojus į uoliniai kalnai Koloradas po to, kai įmonė buvo suteiktas trejų metų sutartį, tampa pagrindine pardavėjas tiekimo momentinių bilietų žaidimai ir susijusios paslaugos Kolorado Loterijos kaip call off kazino heist. mažmeninės prekybos, iš kurių $638 mln. Kaip pagrindinis pardavėjas, Mokslo Žaidimai galės užsidirbti veiklos apdovanojimus, remiantis pataikyti įvairių etalonas lygiai pardavimus ir pelną geriausia lizdą kraujo dk 8.2.