Septintą kartą iš eilės LEDO parodos lankomumas išaugo, su kontūro duomenys šio mėnesio įvykį būtų paskelbti ne 28,487 unikalių lankytojų. Laikinasis paveikslas, įrašas didžiausių pasaulio verslo žaidimų įvykis, yra 11,7 proc ar tai reiškia.
daugiau negu iš viso iki 2015 m kad sonhar com jogo de poker. Lankomumo duomenys bus dabar atliekamas nepriklausomas auditas, kad būtų patvirtinta jos tikslumą tamsoje sielas ii artumas lizdai. Kate Rūmai, kurie turi prižiūrėjo plėtros LEDO prekės, įskaitant 2013 m tamsoje sielas. perkelti į Londono didžiausias tikslas pastatyti renginių vieta, "Excel", mano, kad duomenys yra testamentas į vaidmenį, kad LEDAS dabar vaidina visų pasaulio žaidimų kaip naudoti artumas lizdai.
"Mes pakvietėme pasaulio žaidimų įvesti Žaidimų Technopolis ir jie atėjo – jų tūkstančiai, ir iš viso 150 tautų," Prekybos sakė tamsoje sielas. "Aišku, džiaugiuosi, kad mes turime pasiekė dviženklį daugiau nei 2015 m., kuri pati buvo rekordiniai metai LEDO kaip gauti daugiau rašybos lizdai. "Aš turiu vietą įrašyti savo nuoširdžią padėką mūsų 529 dalyviai iš 62 tautų, kurie taip sunkiai dirbo ir su tokiomis neįvykdyti kūrybiškumą, kad LEDAS tokį reginį." Rūmai taip pat pažymėjo, kad patirti renginio tiekiamos lankytojų, taip pat atsiliepimų iš suinteresuotųjų šalių, ji teigia, yra dar du kriterijus matavimo renginio sėkmę tamsoje sielas. "Mes atlikti daug klientų mokslinių tyrimų po kiekvieno edition LEDO ir laukiu dalintis rezultatais su pramonės laiku. "Dažniausiai naudojamas klišė renginių pramonė yra:" tu tik taip gerai, kaip paskutinį savo šou", ir turint tai omenyje, mes artimiausiu metu bus surengti mūsų metinės strategijos dienų su komanda, atsakinga už organizavimą LEDO, ir susitarti dėl turinio ir kampanijos imtis LEDO priekį 2017 m." ŽIŪRĖTI MŪSŲ LEDO VISIŠKAI ŽAIDIMŲ 2016 VIDEO kaip padidinti magija lizdai.