Tai buvo keista savaitę diskusijos apie interneto azartinių lošimų reglamento Jungtinės amerikos valstijos, su keletą įtakingų organizacijų skelbiantis " už " ir "prieš", o vienas aukšto profilio paveikslas net keitimas pusių kaip galiu naudoti žodžio vietą sakinio.
Tačiau tai, kad jie turi apsaugoti nepilnamečiams griežtai amžiaus tikrinimą yra vienas iš stipriausių argumentų, reglamentas būtų teigti, kad mums, kad Ruda nebuvo tikrai įdėti daug minties į klausimą. kaip aš galiu laimėti ne ruletė. "Snaiperiai šioje pramonės šakoje yra aukščiausios kokybės, ir, jei leisite, kad būti dėmesio centre, mes jums žudyti vienas kitą." Tai ne visos bausmė ir drūmums pro fojė, tačiau.Šią savaitę Nacionalinio Valdytojų Asociacijos (NKP) prisijungė prie choras protesto federalinio įstatymo projektą, kuriuo siekiama uždrausti Interneto žaidimų, kuriame teigiama, kad praėjusį tokie teisės aktai būtų pažeisti narių teisę į savarankiškumą amerikos dievų lošimo automatų jackpota. "Vienas iš dalykų, aš sužinojau šios pramonės esame nepaprastai kompetentingos ne šaudymo į vienas kitą", - sakė jis amerikos green valley kazino. Tik prieš šešis mėnesius, Freeman pateikė savo poziciją, aišku, kai jis nusiuntė rūmų Atstovai pakomitečio skundžiasi, kad draudimas "tiesiog neveikia", ir kad "vyriausybė negali pateikti Interneto atgal į butelį." Tačiau šią savaitę, jo tonas buvo atsistatydino, ir užsiminė užburtą į gesinimo organizacijoje restoranai.
Atrodo, kad nuomonių skirtumui tarp pagrindinių operatorių per AGA s gretose privertė jo ranką, su vyriausiasis vykdomasis Geoff Freeman prisipažino, kad interneto azartinių lošimų, yra "problema, kad asociacija negali būti." Nors dauguma subjektų, įskaitant MGM ir " Caesars Entertainment, nuoširdžiai priimti reglamentą, kai yra aistringai prieš jį, pvz., Steve Wynn Wynn Resorts ir ypač Las Vegas Sands pirmininkas Sheldon Adelson, kuris vadovauja Koalicijai, Sustabdyti Interneto azartinių Lošimų amerikos dievų 4d automatas.