Kiekvienas, kuris pasiūlymai aukščiausiospinigų tam tikrai komandai, tampa savininku komanda.Šių savininkai tadarūpintis visas išlaidas, jų atitinkamų komanda. IPL "europa 2020" Aukcione, kuris įvyks gruodžio 19 Ne tiknacionalinių ir tarptautinių cricketers dalyvauja lygoje, iš tikrųjų, taiyra žaidimas įžymybės taip pat kiek jūs galite laimėti ketvirtį lizdai. Be to, kiekviena komanda turiturėti mažiausiai keturi žaidėjai iš savo regiono kiek jūs galite laimėti nikelio lizdai.

Plėtra Britų Imperijos taip pat ledišplėtimo žaidimas visame pasaulyje kiek jūs galite laimėti penny lizdai. Tradiciškai cricketers naudojamas žaisti visas baltas rinkinys, tačiau šiandien jiedėvėti arba klubo ar komandos spalvos aprangą. Skirtingai nuostandartinis kriketas, IPL yra brangiau reikalas, ji yra kelių milijardų dolerių stuff,kuri apima ne tik kriketas, bet taip pat ji yra pakrautas su efektingas,pramogų ir aistra.Žaidimas suteikia jausmą, kad karnavalas visiemskriketas gerbėjų Indijoje ir užsienyje.Šiandien, IPL yralabiausiai-dalyvavo kriketo lygos pasaulyje. Tarptautinėkriketas dominuoja šalyse, pavyzdžiui, Australija, Indija, Naujoji Zelandija,Pakistanas, Pietų Afrika, Šri Lankoje ir Vakarų Indijoje.

Taip pat, siekiant pritraukti daugiau ir daugiaužiūrovai, tarptautinės rungtynės žaidžiamos daugiau įvairių vietose dabar, išŠiaurės Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose.Šiandiensportas yra žaidžiamas 104 šalyse kiek jūs galite laimėti blackjack.