kaklaraištis-iki vasario pernai, o aštuonių mėnesių pamačiau Ladbrokes Lažybų ir Lošimų Riboto sujungti su Gala Koralų Group Limited sukurti Ladbrokes Koralų Grupės mandagumo susitarimą verta $3 mlrd.. Drąsus, vėliau ji pradėjo antrasis požiūris, kad galėtų būti vertinami Londone įsikūrusi lažybu įmonė ne tik per $4.6 mlrd kiek laiko daryti.
Pagal ataskaitą iš "financial Times" laikraštis, Meno sala-rezidencija GVC Holdings pirmą kartą bandė įsigyti Ladbrokes Koralų Grupė gruodžio mėnesį už maždaug $4.1 mlrd sainsburys. Jungtinėje Karalystėje, interneto lošimų įmonė GVC Holdings buvo pranešta, nepavyko antras bandymas perimti milžinišką lažybų Ladbrokes Koralų Grupė, nepaisant to, kad padidinome savo pradinį kainos pasiūlymą sudaro apie $500 mln spustelėkite ir rinkti lizdai tampa prieinami. Tačiau, siūloma spręsti be to, įtrauktas įspėjimas, kad galėtų mačiau iki $1,2 mlrd lengviausias būdas laimėti ne blackjack.
Laikraštis pranešė, kad antrąją perėmimo bandymas žlugo dėl nesutarimų, kaip vertės bendrovių, kurios buvo labiau apsunkina netikrumas Jungtinės Karalystės vyriausybė turėtų peržiūrėti į lošimų sektoriuje lengviausias būdas mokyti pokerio. eurų, tačiau buvo rebuffed lengviausias būdas mesti lošimo. Paskelbti rudenį, tikimasi, kad šis tyrimas bus reikalinga didžiausias pavojus dėl fiksuoto šansai lažybų terminalai turi būti sumažintas nuo dabartinių $128 apie $2.56, kurie yra perkelti Barclays apskaičiuota, gali kainuoti Ladbrokes Koralų Grupė kiek $576 mln mašina pajamos kitais metais cache creek casino aukšte žemėlapyje.