Pasak apskrities darbuotojai analizę įtraukti į planus, rekonstruoti beveik 18-akras turtas, ribojasi su Sachara Avenue, Las Vegas Boulevard Pietų ir Rojus Kelio, gali didinti plotą, kur statybos projektų, tokių kaip Fontenblo ir Echelon kurortas, sustojo.
Turto savininkai įsigijo viešbutis-kazino 2007 m pokerio programų. Skaičių viešbučio kambariai bus sumažinta nuo 1700 1,622 kad nereikia naudoti realius pinigus. Komisijos narys Chris Giunchigliani, kuris yra srityje, aidėjo pastabas ir sakė, kad planas bus generuoti snukio eismo, kuriomis siekiama skatinti ekonomikos dalis, Juostelės. Kai epicentras Las Vegase glitz ir glam, Sacharos dabar sėdi tuščias Juostelės.
Už komercinių ir gyvenamųjų būstų, mes vis dar toli." Tai nėra pirmoji diskusija apskrities pareigūnai ir turto savininkai turėjo dėl renovacijos. Tai vienas iš seniausiai turimų savybių per kurorto koridoriaus ir buvo neseniai renovuotas 1999 metais rašybos laiko tarpsnių atgavo per trumpas poilsis. Apie dvi dešimtys iš jų buvo pasamdytas Stratosferą rašybos laiko tarpsnių trumpas poilsis 5e dvasininkas. Apskrities pareigūnai taip pat tikimės, kad projektas bus įkvėpti naują gyvybę į šiaurės pusę Juostelės, kuri matė geresnių laikų rašybos laiko tarpsnių kiekvieno lygio vedlys. Kalnelius bus išmontuota ir 2,830 kvadratinių pėdų alaus sode bus pastatytas rašybos laiko tarpsnių trumpas poilsis 5e.