Norvegijos vyriausybė įvedė naujas lošimų įstatymas, kuris bus vieta griežtesnius apribojimus dėl tarptautinių lažybų ir lošimų veiklos vykdytojų, kurie siūlo nelicencijuotas paslaugas Norvegijoje kodėl lošimų skelbimai turi būti uždraustas.

Tai yra tiesioginis rezultatas kryptingai ir sėkmingai politikos srityje." Maarten Haijer, EGBA Generalinis Sekretorius, jau anksčiau kalbėjo, kad reikia lošimų reformą, Norvegija, kuriame nurodoma, kad iki 66% šalies interneto azartinių lošimų veikla vyksta tarptautinės nelicencijuotos interneto svetainėse, kainuojančius šalies aplink NOK 2B kiekvienais metais. Nauji teisės aktai bus sujungti dauguma atitinkamus kiekvieno akto į vieną reguliavimo sistemą kodėl fibonacci planavimo pokerio. Vyriausybė dirbo sąmoningai daugelį metų su lošimų politikos, ir tai duoda rezultatų.
Tai apima, be kita ko, institucijos nustatyti pažeidimo baudas." Jis išvyko pridėti: "Dalykai vyksta lošimų srityje, Norvegijoje kodėl lošimų skelbimus neturėtų būti uždraustas. Loterijų Įstatymas, 1992 m. Ministras Raja buvo pirmą kartą pasiūlyta pilnas kapitalinis remontas Norvegijos azartinių lošimų teisės aktus birželio 2020 m. Taigi, naujasis įstatymas numato norvegijos Loterijų Institucija naujų priemonių, skirtų aptikti, reaguodamas į ir taikyti sankcijas už įstatymo pažeidimus.

Lošimų Įstatymą, ir 1927 Abipusių Aktas tecno phantom 9 slot nigeria. Naujieji įstatymai leis vyriausybei, siekiant apsaugoti valstybės valdomų monopolijų Norsk Riksoto ir Norsk Tipping, kurie paleisti šalies azartinių lošimų sektoriuje tecno phantom price in slot.