Dieną, pagaliau, kad iGaming pramonė jau laukia ateinančiais mėnesiais pagaliau atvyko nemokamai zynga pokerio žetonų teisės. Bwin ir PartyGaming pagaliau keičiamasi mandagumo vakar, kaip jie įdėti apdailos paliečia susijungimo, kuri sukuria didžiausią prekiaujama viešai, internetinių lošimų kompanija planetoje.bwin.šalies skaitmeninių pramogų buvo idėja bwin generalinis DIREKTORIUS Norbert Teufelberger ir PartyGaming VADOVAS Jim Ryan, kuris dabar bus co-Vadovai iš didžiausių pasaulio prekiaujama viešai, žaidimų kompanija kada nors yra.
Dviejų bendrovių, kurie buvo priešakyje, naujausi pokyčiai, didėjantis Europos internetinių lošimų pramonės, yra gandai, kad bus kalimo kartu prieš būsimą kreivai ne JAV lošimų rinkos, jei ir kai reglamento atsitinka. Laikotarpis, per kurį susijungimų tapo aptarimas pramonės faktas, kad du iš interneto azartinių lošimų pramonės didžiausių žaidėjų turi drauge gali būti tik privalumas, kad pramonė worldwide. By steigimo bwin.šalis naujas teritorijas jie bus padaryti taip, kad visame pasaulyje, žmonės bus labiau linkę lošti, apskritai, ne tik šis garbingas vardas qt skambinkite lizdą. Tapti didžiausia kompanija pasaulyje, azartinių lošimų, jie tikisi, kad kitą ilgai lauktą tilt iš JAV internetinių lošimų rinką kas antras.
Kaip ji stovi, tai daugiau atveju, kai, o ne jei lošimai bus reguliuojamos buvimas MUMS, ir kuo patvirtinimo viduje-valstybės lošimų, arba teisės aktų federaliniu lygmeniu, šios azartinių lošimų pramonės behemoth bus champing ne tiek, kad dalis rinkos qt skambinkite lizdą kitoje temoje. Ar bendras grupės nusprendžia, pakreipti ne pelningas turtus JAV gali pasiūlyti nėra visiškai aišku, šiame etape.
Susijungimas suteikia bwin.šalies galimybę dominuoti JAV rinkoje. Jei du įmonės gali ateiti kartu, kad eiti į jį, ir sėkmingai Šiaurės Amerikos tada šio susijungimo bus vienas. Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre qt mygtuką paspausti signalo lizdas.