Prieš suimant jį, Las Vegasas londono Policijos Departamento pareigūnai išgirdo rap daina, kaip manoma, sudaro iki Medžioti kaip gauti lošimų licencija.

Reaguodama į tai, kartu paėmus miestas-apskrities vyriausiasis policijos departamento, vietos mastu žinoma kaip "Metro", dar labiau sustiprino savo buvimo turizmo srityse. Vienas po skaito, "Rožės raudonos, žibutės yra mėlynos spalvos, jei ateiti bus mano kultivatorius jūs galite būti šio skristi." (nak), vasarą ir ankstyvą rudenį, smurto Juostos kairėje keli žmonės hospitalizuoti į atskirus incidentus kalifornijoje.
Policija sulaikė 23-ejų kaltinamasis pimp kurių rap song nuorodos "prostitutės", įskaitant vieną, kuris dirbo jam metu "Cosmopolitan" Kazino Las Vegase Juostelės, pareigūnai sakė kaip gauti lošimų licencija. Tai įvyko po viešnamius, ir daugelis kitų įmonių, buvo uždarytas pagal valstybės įgaliota COVID-19 apribojimų australija. "Aš nesu įsitikinęs, kaip jums atlikti pareigas prostitute su kauke ir socialinis atskyrimas reikalavimus", - jis sakė laikraščiui kaip gauti aferistas sustabdyti lošimų. Tai palyda 2 ram slots vs 4. Svečiai taip pat nuskaityti su metalo detektoriumi ir jų krepšiai patikrinta.