Kasdien fantazijos sportas (DFS) operatorius DraftKings tikisi pradėti JK ketvirtąjį šių metų ketvirtį, po to, kai buvo išduotas leidimas steigti šalyje yra 888 poker teisės michigan. Pradeda kitose Europos rinkose, taip pat rinkų Azijos ir Ramiojo vandenyno bei lotynų Amerikos regionuose planuojama kitais metais yra 888 poker teisės pensilvanijoje.
DraftKings generalinis DIREKTORIUS Jason Robins sakė: "Mūsų plėtra į Jungtinės Karalystės svarbi gairė metu augimo DraftKings kaip mes pristatyti mūsų pasaulinės klasės produktas naujas auditorijas yra 888 poker teisės indijoje. "Mes pridėti naujus sporto ir žaidimų, kad mūsų klesti grafikas aukos ir toliau prisijungti gerbėjų į savo mėgstamos komandos ir žaidėjai skyriaus pokerio žetonų 3 žaidėjai. Mes taip pat sveikiname galimybę užmegzti naujus partnerystės ryšius su lygose, komandų bei žiniasklaidos tarptautiniu mastu, kaip mes padarėme su išskirtiniu sėkmės Jungtinėse valstijose." Ji buvo paskelbta, kad liepos DraftKings turėjo užsitikrino $300 Serijos Plėtros finansavimo, ir DraftKings sakė, kad papildomų lėšų būtų iš dalies būti naudojama paleisti savo produkto tarptautiniu mastu skyriaus pokerio žetonų 5 žaidėjai.

DraftKings paskelbė birželio, kad tai būtų oficiali DFS siūlyti visoje transliuotojas ESPN platformos, kaip viena iš sąlygų išimtinis tarp dviejų bendrovių paskirstymo žetonų pokerio 6 žaidėjai. Interneto korporacija " Yahoo Sports ir žiniasklaidos kompanija CBS Sports įrašytas DFS rinkos liepos ir anksčiau šį mėnesį atitinkamai, o paslaugų teikėjas Amaya Žaidimų paskelbė, kad įsigijo DFS operatoriaus Victiv ir bus rebrand ji StarsDraft. mano partneris nebus sustabdyti lošimų.