Pincus pabrėžė, kad jo bendrovė poreikį įvairinti nuo Facebook ir į mobiliojo ryšio, bet pripažino, kad mobiliojo ryšio rinka ir toliau išlieka "susiskaldžiusi." Facebook, kuri praneša apie savo rezultatus ketvirtadienį ir kuris priklauso nuo Zynga 15 proc. Užsakymai pakilo iki $301.6 m, 10% guzas per Q2 2011 m., tačiau 8 proc kiek filialų ar holland casino amsterdame.

Damn šuo... Po uždarymo nustatytą dieną ne $5.07, Zynga " akcijos nukrito kiek $2 (40%) po prekybos valandomis, paliekant jiems, prigludęs prie vos 30 proc permainan pokerio yang menghasilkan pulsa. O pajamos įgijo 19% iki $332.5 m., išlaidos išaugo 39%, todėl grynasis nuostolis $22.8 m (palyginti su $1,3 m pelno Q2 2011) permainan pokerio uo menghasilkan uang. Pincus padarė pranešimą apie konferencinį ryšį su analitikų po išleidimo bendrovės antrojo ketvirčio finansinės ataskaitos kortelę.

Mark Pincus, generalinis DIREKTORIUS socialinių žaidimų kūrėja Zynga sako, kad jo kompanija ketina pradėti tikrų pinigų lošimų produktas – matyt, įskaitant jo populiarus Texas HoldEm Poker žaidimas – per pirmuosius šešis mėnesius 2013. gruodžio IPO kaina permainan pokerio yang menghasilkan uang. Sumažėjimas, kai kurie iš jų populiariausi žaidimai srautas buvo milžiniškas." Remiantis "AppData", Zynga ramsčių, kaip FarmVille, CityVille ir CastleVille kiekvienas prarado daugiau nei 20% savo vartotojų bazės, nes Q1.