Vienas didžiausių kazino ir sporto lažybų operatorių JAV, MGM Resorts International, yra ant ribos, užbaigiant sandorį, jis mato, kaip žaidimas keitiklis.
"Mūsų požiūriu, Kanados gyventojų, namų ūkio pajamas, kultūros ir sporto (šešių NHL komandos, viena NBA komanda, vienas MLB komandos, ir savo futbolo lyga), kad šalis yra patraukli rinka JAV operatoriai bendra ketinimų klasifikavimo ir lošimo užpildyti. Kaip, pavyzdžiui, mes manome, kad legalizavimą Kanados vieno žaidimo sporto lažybų rinkos yra teigiamas operatoriai, pavyzdžiui, SCR, DKNG, PENN, CZR, ir MGM." Neseniai pareiškimą, DraftKings įvertinti galimą Kanados žaidimų rinkoje nuo $5 iki $8 milijardų, o BetMGM vertės it at $7 mlrd bendra ketinimų nustatymo ir lošimo užpildyti.

Knyga buvo pateikta kaip dalis didesnės partijos 60 dokumentus iš pramonės atstovai, įskaitant kriptografijos exchange " Kraken, bankų ir draudimo įmonių reguliavimo institucijos, ir net Australijos centrinio banko bendra ketinimų nustatymo ir lošimo pildymo pagrįstas nuolatinio mokymosi modelis. Atgal į sausio, MGM Elas Digital", programinės įrangos bendrovė blockchain erdvėje, pateikė ataskaitą Australijos Senatas, kuriame išsamiai galimybes Bitcoin SV free slots no deposit užsiregistruoti. Gannett Streikų Išskirtinių Sportinių Lažybų Spręsti Europos Operatoriaus Gannett, didžiausias laikraštis, grandinės, Jungtinių amerikos valstijų, paskelbė apie susitarimą su Tipico JAV Technologijų, Amerikos dukterinė vokietijos sporto lažybų paslaugų teikėjas Tipico Grupės free slots no deposit atsiimti laimėjimus.
Dvi Sąskaitas ir Judėti Pirmyn Balsavimo Massachusetts netrukus gali prisijungti prie kaimyninių valstybių leisti savo gyventojams lažintis dėl sporto.Į dvi atskiras sąskaitas, Gauti naujausią lošimų pramonės naujienas, pristatyti tiesiai į jūsų pašto dėžutę free slots no deposit laimėti realius pinigus uk. Reguliavimo institucija tikisi, kad operatoriai sumažinti nugaros, arba naujų ketvirtadienį vakare, Namas, Massachusetts patvirtino įstatymo projektą, kuriuo siekiama įteisinti sporto lažybas balsavimą 156-3 free slots no deposit jav. Nauja partnerystės sutartis ir novatoriškus sprendimus, nuolat atsiranda ir po penkerių metų nuo dabar, sporto lažybų erdvėje bus rodomas drastiškai skiriasi šiandienos rinkoje.