Būtent per savaitę po premiering savo "Aladdin" ir Burtininko vaizdo lizdas ir Maltos online casino games kūrėjų, Pragmatiškas Žaisti Tik, grįžo paskelbti debiutinį savo naują penkių ritės ir 20-payline Hercules ir Pegasus naujovių.Į Sliema-įsikūrusi įmonė, naudojamas oficialus pranešimas spaudai pareikšti, kad jos naujausią vaizdo lizdas yra nustatyti aukšti debesys virš Mount Olympus ir taip išnaudoja mitinės strongman kaip jis eina 'ieškoti didelių pergalių.' Jis taip pat paaiškino, kad trys eilutės pavadinimas komplektuojamas su animacinių filmų stiliaus grafika, o jos ritės yra pripildyta įvairių simboliai, vaizduojantys elementus, pvz., urnos, arfų ir senovės pastatų. Didėja susidomėjimas: Pragmatiškai Žaisti Tik prasidėjo lapkritį debiutavo jo Medus Medus Medus!vaizdo lizdas ir išsami, kad mobiliesiems Hercules ir Pegasus pavadinimas yra tam tikrų papildyti populiarus portfelio žaidimai, kad jau taip pat apima Saldus Bonanza, Mustang Aukso ir Vilkas Aukso pažanga blackjack 21 blackjackist mod apk unlimited money ios.

Kūrėjas teigė, kad jo naujausias atrakcija, be to, leidžia gerbėjai į "atitinka simbolių ir laimėti unmeasurable sumų", o jo trio vėl nugara funkcijų bus pamatyti tiek padėti juos link 'didžiausių pergalių įsivaizduoti.' Papildomos atrakcionai: Melissa Summerfield, Vyriausiasis Komercinės Pareigūnas Pragmatiškas , panaudota pranešimas spaudai ištarti, kad Hercules ir Pegasus ateina su 96.5% grąžinimo į žaidėjo santykis, o be to nebūtų", pripilti iki kraštų su funkcijų ir bonus raundų' kodėl yra 16 blogiausia ranka blackjack. Ji tvirtino, kad kiekvienas iš žaidimo veikėjai turi savo modifikatoriai, užkampis ir free spins su ritės yra labiau sustiprino mandagumo atsitiktiniai Varžtai Dzeusas iš anksto, kuri pakeičia piktogramas "sukurti didelė pergalė". Summerfield sakė.. kodėl yra 2 7 blogiausia pokerio ranka.
"Hercules ir Pegasus yra vienas iš labiausiai jaudinančių papildymai mūsų lizdą portfelis šiais metais. Supakuotas su neįprasta savybės ir du įdomus simbolių, mūsų herojai skristi per dangaus paieškos didžiosios tyrimų ir didelių pergalių." kodėl investuoti yra ne lošimai.