Pagal oficialų pranešimą spaudai...

By prisijungti prie Yggdrasil Magistrantūros studijų programos mes turime puikią galimybę mūsų žaidimai, net geriau ir išplėsti savo pasiekti tarp geriausių operatorių Europoje. "Mes aistringai apie kurti lizdus už azartinių lošimų ir kad yra labai įkvėpė gaming tipų lošimo automatų kabinetas.
Platformos panaudojimas: Pradėjo pernai Kovą, YGS Meistrai buvo sukurta siekiant pakviesti nepriklausomą šalys naudoja pusiau atvira platforma, siekiant padėti jai sukurti naują ir novatorišką pavadinimai. Vadovas Studija Partnerystės Yggdrasil, Stuart McCarthy sakė... Mes džiaugiamės, kad pradėti šį bendradarbiavimą ir toliau plėtoti savo idėjas su Yggdrasil kaip lyderis lizdas naujovių pokerio svetainę nemokamai jackpota. Tai ilgalaikiai santykiai, ženklai, puikus žingsnis YGS meistrai, kaip mes ir toliau pridėti pasaulinės klasės žaidimų kūrėjų komandas į mūsų programą." Komentuodamas naujos partnerystės gebėjimą pagerinti savo jau kokybe, siūlantis, Vyriausiasis Vykdomasis Pareigūnas Fantasma Žaidimai, Fredrik Johansson sakė.. pokerio svetainę nemokamai lustas.
Online casino games kūrėjų, Yggdrasil, neseniai paskelbė, kad švedijos žaidimų kompanija,, Fantasma Žaidimai, prisijungė prie YGS Magistrantūros studijų programos, todėl bendrovės trečioji studija partnerystės padaryti online pokerio svetainių didžiausių jackpots. "Mes nekantriai laukiame darbo su šia talentinga komanda, kurioje mes aktyviai bus užsiima puoselėja savo kūrybines idėjas ir pritraukti naujų įdomių turinio rinkos pokerio svetainę freechip tanpa indėlių. Pridėtinę vertę klientams: "Mums padarė didelį įspūdį tai, ką mes matėme savo planą ir manome, kad šis bendradarbiavimas suteiks puikią pridėtinę vertę mūsų klientams.