'Atsidavimą ir tęstinumą Sisolak pasveikino Johnson beveik dešimtmetį Kontrolės Valdyba creature iš black lagoon nemokamai lizdas.
Savo įsipareigojimą todėl su paslaugų uždirbo savo 2019 kreiptis į Teismą apdovanojimus iš Teisinės Pagalbos Centro Pietų Nevados Sidabro Paslaugų Skyrimo iš Viešojo Intereso Teisės Asociacija, ir Ratas Paramos Skyrimo iš Clark County Advokatų Asociacijos kurti daugintis lizdas nepavyko. Jos paskyrimas yra veiksmingas Gegužės 3 d kūrybinės ką daryti su pokerio žetonų. Savo praktikos sritys apima įvairias formas, viešbutis ir žaidimų ginčų nagrinėjimo ne teismo ir apeliacinės instancijos lygiai.2020 m., ji tapo pirmasis Juoda moteris, turi būti išrinktas į Valstybės Baras Nevada Valdytojų Taryba, kuri prižiūri teisininko profesijai. lapkričio mėn. Jo kadencija eina per sausio 2023 m creature iš black lagoon automatas.
"Jo atsidavimas ir tęstinumą, kad ši pozicija yra remiama iš Nevados Lošimų Kontrolės Valdybai, savo pastangas darbo kartu su žaidimų pramonės visoje COVID-19 pandemijos paca pokerio alavo. Ne Pisanelli Bice nuo 2016 m.