Atnaujinimo valdybos Sveikatos ir Saugos Politiką reikia atnaujinti kazino per COVID-19 pandemiją buvo paskelbta Kontrolės Valdybos svetainę, kai biurai buvo uždaryti, trečiadienis. "Aš norėčiau apsvarstyti papildomų priemonių siekiant užtikrinti mūsų sveikatos apsaugos sistema nėra apkrauti", - sakė ji tuo metu floridos mokesčių lošimų laimėjimai.

savybės reikalingi žaidėjai prie stalų Caesars Palace, Harrah, Flamingo ir Linq Viešbutis dėvėti kaukes, kai jie susėsti žaisti floristas black jack mo. "Šis reikalavimas taikomas stalo ir kortų žaidimas, žaidėjų, žiūrovų ir bet koks kitas asmuo per 6 pėdų, bet kokio stalo ar kortų žaidimas." Nauja taisyklė taikoma ir žaidėjų blackjack, ruletė, craps, pokeris ir kiti stalo žaidimai online pokerio indėlių per gopay.
"Licencijų turėtojai privalo pareikalauti, globėjų dėvėti veidą dangos prie stalo ir kortų žaidimus, jei nėra kliūčių, pertvara, arba skydas tarp pardavėjo ir kiekvienas žaidėjas," naujas gaires, sakė online pokerio indėlių per dana.