Kamavo finansinės beprasmiškumą, licencijavimo problemų jungtinėje KARALYSTĖJE ir prasta integracija į sočiųjų rinkose, Aštuonkojai Gaming buvo priversti iškelti savo verslą internete Aštuonkojai Pokerio nepaisant gana stiprų prekės ženklą hp 840 g3 sc slot.

Aštuonkojai Pokerio buvo parduota unamed trečiosios šalies už £330,000 ir papildomą £40,000 pusiausvyrą, yra įsitikinusi, išduodant naujų paprastųjų akcijų įsigijimo bendrovė, kurios akcijos yra įtrauktos į TIKSLĄ Rinkos Londono vertybinių Popierių Biržoje hp 8200 elite sff memory slots. Pardavimas dar nėra baigtas ir yra sėkmingai užbaigus kruopštumo ir teisinis procesas, tai galima pasakyti, tai gana daug padaryti spręsti.Šis pardavimas ateina kaip nenuostabu, kad kiekvienas pramonėje.Į rugsėjo vidurio Aštuonkojai Žaidimų Plc viešai kotiruojamų pagrindinė įmonė DevilfishPoker.com, paprašė jos akcijomis bus sustabdyta, kol bus išaiškinti jo finansinę padėtį hp 840 g3 ram slots. Tai valdyba, tuo metu jau buvo diskusijų su savo patarėjais dėl galimybės arba parduoda arba Įmonės restruktūrizavimo ir galimų šaltinių, naujų darbo kapitalo pokerio ar flush įveikti tris natūra. Tai tik buvo ilgą sąrašą nepavyko juda bendrovė pokerio ar visą namą. Tai buvo nepavyko perkelti, kai jis pasinėrė į itin konkurencingą B2B sektoriuje su jo susidoroti su italijos susiduria operatoriaus Merkur Laimėti, ir tai buvo dar nepavyko perkelti į sočiųjų online bingo rinkoje, kai ji pradėjo DevilfishBingo.com sausio mėn mušti tiesiai.
Kartu su savo negalėjimo gauti UK whitelist statusą ir ji nepajėgi įsiskverbti į itin konkurencingą UK rinkos, ir šis pardavimas buvo šiek tiek daugiau kaip formalumas pokerio ar royal straight flush įveikti 5 rūšis. Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre pokerio ar visą namą įveikti flush.