Pranešime paskelbtas jos interneto svetainėje, Valdybos sako analizę, jos darbuotojai, ir valstybė, Generalinio Prokuroro biuras padarė išvadą, kad DF "yra lošimai pagal Nevada teisė", nes jis reiškia "lažybų dėl kolektyvinės veiklos, asmenų, dalyvaujančių sporto renginiuose," nustatyta Skyrius 463 Nevados Peržiūrėtas Įstatus yra pokerio kambariai atidaryti indiana.
Ketvirtadienį, Nevados Lošimų Kontrolės Valdybai, išduotas a "veiklos sustabdymo ir nutraukimo" kad visiems DFS svetainių metu tarnauja Nevada klientams. LIKEY DFS KLAUSOS tuo Tarpu Nacionalinės Futbolo Lygos buvo pranešta, buvo bando įtikinti, kad Vašingtono įstatymų leidėjai, kad DF yra ne droid jie ieško. Nevada vardas dabar bus pridėtas originalus, fab penkių valstybių – Arizona, Ajova, Luizianos, Montanos ir Vašingtono, kurioje DFS žaisti yra teisiškai verboten. Gaukite naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre yra pokerio kambariai atidaryti michigan. Trečiadienį, plisti, kad FTB ir JAV Teisingumo Departamentas pradėjo zondas iš DFS operatorių ir mainstream media, buvo užfiksuotas prie temos, kaip savo naują skandalą du jour. Dauguma didžiųjų DFS operatoriai taip pat ištraukė iš Floridos šių žodžių, kad JAV Prokuroras Tampa turėjo sušaukė didįjį žiuri ištirti, DFS teisėtumo bei viešųjų musings iš Mičigano " žaidimų reguliatorius turi led vietų skaičių duoti kad valstybei didelę lovą yra pokerio kambariai atidaryti ilinojaus. Plius DraftKings jau turi pakankamai sunkumų aiškinant, kodėl jie turi internetinių lošimų licencija, JK, kai tai, ką jie daro visiškai nėra azartinių lošimų.

Nevados lošimų reguliavimo institucijos nusprendė, kad kasdien fantazijos sportas (DFS) yra azartinių lošimų, ir todėl DF operatoriai reikia licencijos imtis veiksmų iš Nevados gyventojams nemokamai laiko tarpsnių monopolį šalies traukinys. New Jersey Ats nemokamai laiko tarpsnių daugiau dice roll.
Nors kai kurie manė, DFS buvo pradeda ryškėti iš juodo debesies, kad po to ji aplink visą praėjusią savaitę, įvykių pastaruosius keletą dienų išnyksta bet tokių vilčių.