Jei PASPA yra panaikintas, ir tikimasi, 20-nelyginis narių legalizuoti sportsbooks, kaip kai kurie analitikai prognozuoja, NCAA gali tekti permąstyti savo kriterijus, kuriame vyksta pagrindiniai renginiai. NCAA ir Didelis Keturių tvirtina, kad PASPA pakeičia New Jersey įstatymus.Žemesnės instancijos teismų buvo susitarta, bet ne šią savaitę JAV Aukščiausiasis Teismas skundo nagrinėjimas, dauguma iš devynių teisėjų atrodė, kad balso susirūpinimą, ar PASPA pažeidžia Konstituciją gali diamond kazino heist būti atliekamas solo. Labiausiai žurnalistams teismo salėje jautėsi šeši iš devynių teisėjų atrodė tikėtina, kad taisyklės prieš PASPA ir leisti narių diktuoti savo sporto azartinių lošimų įstatymų gali namuose laimėti pokerį.

NCAA bosas sakė, turėtų federalinės teisės būti panaikintas, asociacijos būtų fojė narių visoje šalyje teikti išdrožti out jų sporto lažybų įstatymus, kad ir toliau būtų uždrausti azartinių lošimų kolegijos sporto. Mes jums žaisti ten, kur mes turime," Emmert sakė, kad dėl susirūpinimą. Bet jis padarė išvadą, kad ten ne skubėti keisti organizacijos dabartinius standartus, sako: "Mes jums kryžiaus, kad tiltas, kai mes einame į jį." Emmert ir NFL komisijos narys Roger Goodell manyti, sporto, lažybų, jeopardizes sporto sąžiningumo. Kai PASPA buvo priimtas, dėl jo teikiamos imunitetais, į Nevados ir trys kiti teigia, kad turėjo tam tikrą legalizuoti sporto lažybų jau prieš tai, 1992 metais, įstatymo projektas buvo priimtas.. NCAA Pirmininkas Ženklas Emmert sakė šią savaitę, kad kolegialus sporto organizacijos neturi jokių planų perimti sąvoka lažybų dėl savo sporto rezultatus, nepriklausomai nuo to, ar JAV Aukščiausiasis Teismas taisyklių dabartinės federalinės draudimas, žinomas kaip PASPA, prieštarauja konstitucijai galima namą padalinti į blackjack.
Pagal Nielsen Sporto studiją, gerbėjų, kurie lošti ant NFL žiūrėti 19 daugiau reguliaraus sezono žaidimų kiekvienais metais nei gerbėjų, kurie ne stato.Žiūrimiausiu yra, žinoma, kaip NFL ir jos partnerių užsidirbti pinigų. Tai, ką Naujasis Džersis teisininkai, ginčytis ar prekiautojas gali likti blackjack. Pasirodo ne Learfield Intercollegiate lengvosios Atletikos Forumą, šią savaitę niujorke, Emmert buvo paklaustas apie savo poziciją dėl Aukščiausiasis Teismas svarsto ūkio bendražygius, Profesionalaus ir Mėgėjų Sporto Apsaugos Įstatymas 1992 (PASPA).