Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre geriausias kazino netoli lancaster pa. Pirmas studentas filmavimo praktika miršta po to, kai buvo nublokštas bokšto iki gail jėgos vėjai.

Jis jums gali būti atsižvelgdamas savo talentą į Pietų Paplūdimį. Neseniai nuostolių Tulsa South Bend buvo tik ant torto glajus didžiausių online žaidimų laimi kada nors. Kodėl jis buvo ant bokšto rizikuodami savo gyvybę už Notre Dame futbolo gail jėgos vėjai pučia, gerai, kad tai dabar tema apie policijos tyrimą, kuris gali kainuoti daug žmonių savo darbo vietas didžiausių online žaidimų kada nors laimėti.

Mes, kaip sportsfans, bettors ir pramonės specialistams, dirbantiems sportsbooks buvo žiūrėti kritimą iš cirko, kad buvo Notre Dame futbolo komanda per geresnę pusę šio dešimtmečio didžiausias internetinio lošimo automatų laimėti. Ir tik tada, kai manote, kad tai negalėjo gauti bet blogiau, komanda ir treneris Brianas Kelly, vienas iš jų naujokams, 6-koja-6, 245-svaras gynybinės pabaigos Aaronas Lynch panaikinti. Tai derinys įvykius, kurie galiausiai užbaigė šį futbolo komanda savo kelio didžiausias internetinio pokerio nugalėtojai visą laiką.
Tikrai, Notre Dame Absolventai taip pat kaip mokesčiai turi būti pateiktas prieš futbolo komanda ir treneris šmeižto Notre Dame pavadinimas. Lauko, situacija neatrodo, bet šviesesnės, nei bus artimiausiu metu pokerio gerbėjai.