Nacionaliniu mastu, AAA, sako, kad galutinį savaites 2019 bus dalyvaus rekordinis 115.6 milijonai žmonių keliauja niekieno dangaus pridėti technologijų laiko tarpsnių laivas.
High Roller bilietai prasideda nuo $350, ir $199, tuo Strat pokerio žaidimas pepe ganga. Daug pigių downtown Las Vegas hotel kambariuose taip pat yra prieinama Naujųjų Metų. žaidimas pokerio teksaso gubernatorius. Į LVCVA paskelbė šią savaitę, kad jo metinė Naujų Metų Išvakarėse fejerverkų, vėl bus gaminamas Grucci.Į pirotechniką įmonė turi Gineso Pasaulio Rekordą "Didžiausia Fejerverkų," ir sukūrė dėl fejerverkų per pastaruosius septynerius JAV prezidento inauguracijos pokerio žaidimas.
Kalėdos, šią savaitę ir turizmo grupės sako, 260,000 lankytojai turės atvykti į miestą naktį, gruodžio 23-24 dienomis, todėl tiesioginis ekonominis poveikis $187.4 mln.Į LVCVA sąmatos 330,000 lankytojai galės nusileisti Las Vegasas Naujųjų Metų Išvakarės, kuriančio tiesioginį ekonominį poveikį $240.2 mln žaisti internete su draugais.