Hornbuckle sakė išlaikyti lošimo automatų ir palydovinės sporto knygų iš stadiono, sutaptų su politika, kad valdžios subjektai negali leisti lošimo vietose kur galite.

Valdybos Pirmininkas Steve Hill sakė, kad nuomos sutartis yra dviejų šalių ir neleidžia adresas platesnės mobiliųjų žaidimų politikos, kuri pirmą kartą buvo patvirtinta valstybės operacijas, kad įstatymų Leidėjas, 2005 grynųjų pinigų pokerio žetonų. O Grove sakė GeoComply sistema neturi "nustatyti tikslumo," tai yra aukšto lygio, kad yra naudojamas apibrėžti sienų lošimų Nevados, Naujojo Džersio ir Delavero, trijų valstybių, kuriose leidžiama forma mobiliųjų žaidimų. Kad politika apima visus bet du vyriausybės valdomų įrenginių — "McCarran" Tarptautinį ir Reno-Tahoe Tarptautinis oro uostų kur galima rasti blackjack rdr2.
Daugiau klausimų nei atsakymų ", manau, yra tiesiog daugiau klausimų nei atsakymų, šiuo metu" Grove sakė kur gi kilę iš blackjack. Riboti technologija", ta pati technologija, kuri naudojama apsidrausti, kad online poker ir interneto sporto lažybų, kad yra siūloma leisti teisėtai Nevada nereikia kraujuoti iš sienų Nevada galėtų gana lengvai būti naudojami apriboti sporto lažybų stadione," Grove sakė online gambling not on gamstop. Tačiau Hill sakė, kad Stadionas Institucija neturi nuolatinio žaidimų taisykles ar politiką online gambling no minimum deposit.

Sainsbury ' sakė, "geo-tvoros" sistemą, kuri gali blokuoti app naudojimas yra technologiškai įmanoma online gambling not on gamstop uk.