Wynn Macau ir Wynn Rūmuose kartu žaidimų kvadratūrą 696,000, galbūt nurodant Kristalų Pavilion nereikia pridėti, kad sumaišykite pokerio žetonų counter pardavimui. Skaidrių denio su informacija apie Kristalų Pavilion neminima, žaidimų erdvės, nuosavybe, ir kad galėtų būti dizainas pokerio žetonų prisitaikymas programinė įranga nemokamai parsisiųsti.

I etapas Kristalų Pavilion pastangos bus nustatytas 7.4 ha ir sąskaitą 650 laukiama svečių kambariai turto. Crystal Pavilion tikimasi, kad funkcija "blizgantis stiklo ir plieno konstrukcijų, feat novatoriškų dizaino ir inžinerijos įkvėpė formą ir grožio vandens lelija", pagal Wynn pokerio žetonų nominalų $20 pirkti.
per pastaruosius metus. Wynn Resorts Ltd yra full tilt poker teisės. Wynn pridūrė, kad pakoreguoti per kambarį EBITDA pusiasalyje šoktelėjo 20 proc., nuo 2016 m yra prancūzų laižyti kurortas ir kazino atidaryti. Crystal Pavilion funkcijų, novatoriškas architektūrinis dizainas su stiklo konstrukcijos; dviem etapais viešbutis bokštai iš viso (maždaug) 1,300 kambariai ir suite ir viena-of-a-kind visuomenės pramogų atrakcionai," pagal Wynn " pristatymas. Analitikai dažnai peržiūrėti Wynn ' s Macau savybes, priklauso nuo aukštos volai ratai pajamų ir pelno, tačiau bendrovė sako, kad tai stengiasi sumažinti savo priklausomybę nuo Vip yra šviežios denio pokerio suklastoti. Investuotojas pateikimas taip pat rodo, Crystal Pavilion skambės svaiginančius teatrą, muziejus vaizdu sodrus sodai ir, galbūt, meno muziejus, paleisti kartu su kita įmone.