Mes džiaugiamės, kad reikia juos remti, siekiant tai užtikrinti paslaugų kokybę žaidėjų apima indėlių metodus, jie siūlo, per Greitai Perduoti be to, Skrill, NETELLER ir paysafecard." Pajamų Prieigos, Paysafe Grupės rinkodaros technologija ir paslaugų teikėjas, neseniai paskelbė, kad ji bus galia Žvaigždžių Grupės naujai atnaujino affiliate programa, Žvaigždės Filialo Klubas patarimai dan trik laiko tarpsnių internete.
Apie Paysafe Grupės Paysafe Grupė (Paysafe) yra pirmaujanti pasaulio tiekėjas galutinių mokėjimo sprendimus legalizavimą kazino lošimų. Ji išnagrinėjo daugiau nei 200 mlrd.
Jos pagrindinė paskirtis-suteikti galimybę įmonėms ir vartotojams prisijungti ir transact vientisai per pirmaujančias pramonės pajėgumus mokėjimo apdorojimo, skaitmeninės piniginės, kortelių išdavimo ir pinigų internete sprendimus kentukis. Greitai Perduoti leidžia vartotojams atlikti mokėjimus internetu iš karto iš savo banko sąskaitos, nepaliekant naudotojas arba pardavėjo svetainėje. rankas, nuomojami milijardus turnyrai, ir eina kai kurie iš labiausiai prestižinių internete serija pasaulyje, įskaitant World Championship of Online Poker ir Spring Championship of Online Poker įteisinti lošimo texas privalumus ir trūkumus.
Daugiau informacijos apie programą galima rasti čia. Daugelis nuomone, PokerStars, kaip namuose online pokerio įteisinti lošimo niujorke. nurodė, kad jie galvoja, kad trūksta apmokėjimo galimybes į savo interneto svetainėje yra priežastis, dėl paliktų sandorius legalizuoti sporto azartinių lošimų new york. London, jungtinė karalystė; liepos 17 d., 2019 m.: Pirmaujanti pasaulio mokėjimai teikėjas Paysafe Grupė (Paysafe) bendradarbiauja su "PokerStars", didžiausia pasaulyje pokerio bendrovių ir pavyzdinėje pokerio prekės Žvaigždžių Grupės, roll-out Paysafe tai Greitai Perduoti mokėjimo sprendimo iš dešimties Europos šalių yra pokerio svajonė.
Savo paslaugos, skirtos sudaryti saugias ir reguliuojamos online pokerio žaidimus savo pasaulinės bendruomenės milijonų registruotų klientų."PokerStars" įgyvendinimo Greito Perdavimo išplečia savo dislokacijos indėlių metodus, nuo Paysafe, kuris jau yra savo rinkos lyderė skaitmeninių mokėjimo sprendimus, Skrill, NETELLER ir išankstinio mokėjimo metodas, žinute.