spalio mėn Monmouth Parkas buvo tik dienų nuo jos atidarymo William Hill sports knygos, kai lygos sėkmingai pateiktas suvaržymo, laikinai uždrausti jį imtis statymai.Į NJTHA teigia, kad lygos veikė nesąžiningai, nes tuo metu jie buvo padaryti milijonus per patvirtinimas susijęs su kasdien fantazijos sporto svetainėse teisės azartinių lošimų amžiaus. lygose sėkmingai naudojami bloko valstybės, iš atidarymo sporto knygas. "Aš tikiu, kad lygos turės ką pasakyti apie tai ontario. Monmouth Parko sporto knyga yra pasiruošę eiti tą akimirką, kai ji daro. teisės azartinių lošimų amžiaus oklahoma.

Naujojo Džersio gyventojai balsavo už tai, kad legalizuoti sporto lažybų savo rasės takelius ir kazino atgal, 2011 m., po dvejų metų nuo valstybės buvo pirmą kartą pateikė ieškinį prieš PASPA, tvirtindami, kad pažeistos jo dešimties Pakeitimas teises.2012 m teisės azartinių lošimų amžiaus oklahoma winstar. Mes žinome, lygos yra neteisinga. Į lygos kelis kartus blokavo New Jersey bandyti reguliuoti sporto, lažybų, per jos ribų, remdamasis PASPA, įstatymas JAV Aukščiausiasis Teismas atmetė antikonstituciniu, anksčiau šį mėnesį. New Jersey ' s Monmouth Park trasoje yra pareikšti ieškinį keturis pagrindinius sporto lygos ir NCAA dėl žalos atlyginimo už trukdo savo ambicijų siūlo sporto lažybų 2014 m vasarą saga pokerio su erik.

į lygos " veiksmų beveik įdėti Parkas, Monmouth iš verslo, padaryta didelė finansinė ir emocinių sunkumų dėl šimtų nekaltų Monmouth Parko darbuotojų, ir grėsmė, ir toliau gyvybingumą New Jersey visą arklių pramonei," teigia, kad tiktų.2014 m summoner geriausias lizdą 5.2. Apgynė Aukščiausiasis Teismas, Naujojo Džersio įstatymų leidėjas juda greitai, kad sporto lažybų realybe, kuria siekiama balsavimas dėl teisės aktų tiek namų, birželio 7 d.