Platformos teikėjo plėsti gerbė baseinai įmonės siūlo savo pirmaujanti sporto lažybų sprendimas Londone, 2-oji spalio 2018: Pirmaujanti platforma teikėjas FST (UK) Ltd sukti savo novatorišką sporto lažybų ir azartinių lošimų platforma naują susidoroti su Futbolo Baseinai, pasaulio originalus futbolo žaidimų įmonė jeu gratuit machine a sous pokerio.
FST teikia prekinių ženklų su viskas, ko reikia norint paleisti atsakingas sporto lažybų ir azartinių lošimų verslą, visiškai su visos ataskaitos, socialinės atsakomybės priemones, priemokos įrankiai, segmentavimas, mokėjimai ir duomenų analytics" jeu gratuit en ligne pokerio. Futbolo Baseinai įdarbino FSB 's best-in-veislės platformą, siekiant atverti šį naują pasaulį, savo klientams visoje internetu ir mobiliuoju telefonu per "Baseinai", kaip naujos markės Futbolo Baseinai portfelio jeu gratuit en ligne de casino.

Mūsų platforma dabar yra nustatyti tonas dėl interneto sporto lažybų, vairavimo sektorius į priekį per naujoviškų funkcijų, visoje interneto, mobiliojo ryšio ir mažmeninė prekyba." Derek Lloyd, CEO ne Futbolo Baseinai, pridūrė: "FST turi žvaigždžių įrašus pristatymo lankstus-dar-patikimas veikimas su lengvas greičio visi sporto įvykiai mokestis azartinių lošimų laimėjimai jav. Tačiau, mes buvo ypač atkreipiamas į jų neprilygstamą-žaisti futbolo lažybų, kurios leidžia mūsų klientams galimybę išnaudoti geriausias produktas JK sudėtingų igaming kraštovaizdį.Žaidėjai gali rasti mūsų naują svetainę thepools.com." "Su šia nauja sporto lažybų, mes siekiame pasinaudoti didėjančiomis reikia mobile-pirmasis sprendimas, dėmesį sutelkiant visų žaidimo lažybų per mobiliuosius mokestis azartinių lošimų laimėjimai airija. Galima pilnai valdomos paslaugos ar įmonėje tirpalo, sistema leidžia partneriams naudoti FST programinės įrangos platforma paleisti savo verslą taip, kaip jie nori mokestis azartinių lošimų laimėjimai michigan.