Pirmadienį, jungtinės KARALYSTĖS Kancleris Philip Hammond peržiūrėti savo Rudens Biudžeto 2018 m. Pramonės reakcijos iki šiol buvo mišrios, su kai kurių operatorių išreiškė palengvėjimą, kad padidinta norma nebuvo toks didelis, kaip galėjo pokerio žvaigždė kodas premija 2021. Praėjusią savaitę žiniasklaidoje ataskaitas, siūloma galimybė RGD norma yra intensyvesnis, kaip didelis, kaip 25%, kuri buvo, matyt, priežastis kietas lašai akcijų kainos kai kurių pagrindinių JK sąrašuose lošimų firmos pokerio žvaigždė žetonų pardavimui. JK vyriausybė aiškiai pareiškė apie savo ketinimus didinti RGD siekiant kompensuoti sumažintas pajamų iš mokesčių, vyriausybės gaus per FOBT kuolo supjaustyti kvailas ir protingėja lizdas demo. Kiti skundėsi trečiosios online mokesčių padidėjimas per pastaruosius ketverius metus, pritaikius 15 proc.

Hammond, pakartotinai šis pagrindas teikiant pirmadienio biudžeto peržiūra parlamentui.Į FOBT kuolo iškirpti iš pradžių buvo planuojama, kad ateityje į kitą balandžio, tada buvo pasakyta, kad buvo atidėtas iki balandžio 2020 m., tuomet pranešta, kad vėl persikėlė į kitą spalio mėn dumfries and galloway tarybos iškelties lizdas. Vyriausybė helpfully pridūrė, kad tokių pokyčių poveikį ūkio subjektams, kurie būtų "menkas." Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre dumbo lizdas 10 100. Hammond (nuotraukoje) sakė, kad Nuotolinių Lošimų Muito norma (RGD), taikomas mokestis kazino pajamos, kurios skiriasi nuo muito, nustatyto dėl interneto sporto lažybų, išaugs nuo dabartinio tarifas 15% iki 21% veiksminga spalio 1 d., 2019 m.
Bendras iškėlė padidino RGD prognozuojama £1.22 b per pirmuosius penkerius metus, o FOBT kuolo sumažinti yra tikimasi, kad kainuos vyriausybės £1.15 b per tą patį laiką pokerio prizinio fondo išmokų skaičiuoklė. Hammond biudžeto atėjo per vėlai dieną, turi įtakos ūkio subjektų akcijų kainos, tai reiškia, kad investuotojų tiesa, nuotaikos nebus atskleista, kol rinkose atnaujinti antradienio rytą.

Bendrai, analitikai apskaičiavo, kad RGD žygis iki 20% kainuotų pramonės iki £200 metrų per metus.