Naują bendradarbiavimo su Mohegan Sun Pocono yra dalis Sliema-rezidencija įmonės pastangos užtikrinti reguliavimo patvirtinti, šiaurės rytų U.

narė ar turiu mokėti oklahoma valstybės pajamų mokestį nuo azartinių lošimų laimėjimai. Pagal oficialų pranešimą spaudai.. ar turiu mokėti federalinių mokesčių lošimų laimėjimai.
Švedijos operatoriaus, Gimines Group PLC (KINDSDB:Stokholmas), turi rašalu naujo partnerystės susitarimo su Mohegan Sun Pocono į Wilkes-Barre, Pensilvanijos ar turiu mokėti valstybei mokesčius. lapkričio mėn., Pocono priemonė yra apie 400 ha Lygumų Miestelis, Luzerne County, Pennsylvania azartinių lošimų laimėjimai.

"Mes suderinti su viena iš geriausių interneto kazino ir sporto knyga operatorių internete reguliuojamų rinkų, kurios leis mums pasiūlyti geriausias klasės patirtį, mūsų esamiems klientams, taip pat pritraukti naujų.Įvedimo Gimines siūlymo rinka yra labai teigiamas "Mohegan Sun", taip pat valstybės Pensilvanijoje." "atsidavimas klientų patirtį", savo ruožtu, Manuel Stan, SVP Gimines JAV pridėta.. turiu užpildyti visus mano ram lizdai. Gruodžio pradžioje 2018 m., Gimines sutiko pasirašyti papildymą, kad jo dabartinė sutartis su pirmaujančių B2B teikėjas premium sporto lažybų paslaugų, Kambi Grupės. Unikali patirtis: sukviesti Gimines duomenų analizės gebėjimus ir skaitmeninės kliento patirtį su pilna paskirties patirtis Mohegan Sun Pocono, jis bus sukurti viena-of-a-kind ir stiprus siūlo šiaurės rytų ir Vidurio Atlanto vandenyno regionuose double triple diamond nemokamai laiko tarpsnių.