Prizas verčių, kurios gali atrodyti turės daugiklis, kad gali būti 1x, 2x, 3x, 4x, 5x, 10x, 15x ir 50x lentelėje pamačiau. Kadangi pradedant serijos atgal į balandžio mėnesį, Dangaus Karalienė ir Faraono Dukra tapo labai populiarus ir dabar, Mėlyna Vedlys daro jo debiutas mitra lizdas matmenys.

Gaisro Blaze Turėti ir respin funkcija, tada bus galima pasinaudoti siekiant suteikti žaidėjams galimybę laimėti vieną iš trijų jackpot prizų lentelėje pamačiau. Grįžti d., prekės paskelbė unikaliai teminius lizdas remiantis 1950 metais mitra lizdas bėgikų. Pavadinimu Boulingo Frenzy, naujas lizdas, mano žaidėjai metu, kai drive-ins, ir rock 'n' roll buvo labai madingam.Žaidėjai ras Boulingo Frenzy siūlo aukštos kokybės tematikos grafikos ir animacijos kartu su daugiklis papildomų žaidimų, šerdeso pinigų premiją, ir dar daugiau! lentelėje pamačiau.

Uždirbti Didžiausių jackpota prizą, ir bendra statymo x500 o Grand viso statymą x2000 mitra lizdas runner. Pagal Playtech.. lentelėje pamačiau.
Tapimo Kitų Naujų knygų: Mėlyna Vedlys yra viena iš kelių naujų online slot games paskelbė, pagal Playtech mitra lizdas įdėklai. Dabar, žaidėjai turi dar vieną naują žaidimą, mėgaukitės serija pokerio suteneris far cry 3 classic.