Ting maldavo kaltas, atliekančių nelegalių lošimų verslas, konkrečiai, veikia aukštos mietai nelegalaus pokerio žaidimus, New York tarp 2010 m geriausias laiko tarpsnių mažų statymų. Liepos Holivudo gamintojų Bryan Zuriff maldavo kaltas ir sutiko, kad praranda $500k, kai laukiama galimo penkerių metų laisvės atėmimo šykštauti, kai jis nuteistas Št geriausias laiko tarpsnių minecraft serveris.

Smitas, kuris taip pat bus nuteistas Sau blackjack how to beat the house. Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre blackjack how much to bet. 7, susiduria su tokia pačia didžiausia laisvės atėmimo, kaip Ting, bet buvo reikalaujama netesybų palyginti maža $500k blackjack how much money to bring. JAV Prokuroras Preet Bharara (Juodos, penktadienis rrme), sakė Smithas pagalba bendrai kaltinami Hillel Nahmad, Illya Trincher ir kitų operacinių nelegalių lažybų ", kuri aptarnavo milijonieriai ir milijardieriai", kurie dedami statymai viso "dešimtis milijonų dolerių" kasmet per įvairių interneto svetainių blackjack how to always win.
Kaip prognozuojama, du prisipažinimo buvo įrašytas į JAV Teisingumo Departamento interneto patraukti baudžiamojon atsakomybėn bicoastal pokerio ir sporto lažybų žiedas kiek kalorijų black jack. Edvinas Ting ir poker pro Justin Smith (nuotraukoje dešinėje) pasirodė Manheteno federalinis teismas trečiadienį išpirkti savo vaidmenis neteisėtų lošimų operacija, kurios JAV Advokatas niujorko Pietų Apygardos užgesinti balandžio mėn. 7, 2014 m saldumynai. Trečiadienio pagrindus, kad penki iš 34 atsakovų, kurie pasiekė pagrindo susitarimus su TD. Smith maldavo kaltas priimti finansinės priemonės, susijusios su nelegalia interneto azartinių lošimų, ypač, interneto sporto lažybų.