Už LCCP nuostatų, UKGC licencijų turėtojai privalo nurodyti, svarbu kvalifikaciją ir apribojimus savo reklamos kampanijas, nepriklausomai nuo to, ar jie buvo rodoma apie socialinės žiniasklaidos arba per filialą pokerio mašinos pardavimo uk. liepos mėn., ir jos filialų domenai nuo vasario – spalio 2016 m pokerio mašina nuostoliai australijoje. Taigi, UKGC toliau buvo rasti galimai klaidinančios reklamos, kad nepavyko įtraukti svarbu kvalifikaciją ir apribojimai pokerio mašina gratuit avec joker.
Kaip pranešimas, BGO nepavyko sprendžiant rasti problemų greitai, nepaisant to, "didelę kontakto" su UKGC ir nuolat užtikrinti agentūrai, kad jie ėmėsi veiksmų, kad atitiktų LCCP reikalavimus jack daniels " black label vs gentleman jack. Azartinių lošimų reklama buvo dėmesio UKGC kada, nes LCCP buvo įvesta.
Tai reiškia, kad jokių licencijų turėtojai turi narė, kvalifikacijos reikalavimus ir už gautą premiją siūlome, kuris apima kuriame, kad dalykų, pavyzdžiui, lažybų reikalavimus, yra pridedami prie promo pasiūlymus jack dawson ' s laimėti pokerio ranka.