Pajamų ataskaita rodo, kad grynosios skolos pozicija lieka apie $7.71 mlrd ketvirčio pabaigos tik šiek tiek žemyn nuo $7.76 milijardų eurų, kuriuos buvo pranešta pasibaigus praėjusių metų crate and barrel ruletė mėlynos juostos.
Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre. International Game Technology " (IGT) išleido savo financials pirmą ketvirtį 2019 ir, kaip buvo matyti su daug žaidimų kompanijų pastaruoju metu, yra gerų naujienų ir blogų naujienų crate and barrel ruletė vakarienė plokštės. Tarpinę pinigų dividendų $0.20 paprastųjų akcijų patvirtino valdyba ir bus mokamas birželio 17 visų akcininkų registravimo birželio 3 crate and barrel ruletė dubuo. Geros naujienos yra tai, kad bendrovė pamatė 40.9% padaugėjo naujų mašinos, jis pristatytas į tarptautines rinkas. Tai buvo gerokai daugiau nei $103.2 mln ji prarado pirmąjį ketvirtį pernai crate and barrel ruletė mažas dubuo. Pelnas yra iki praėjusių metų, tačiau pajamos žemyn pasisekė tiger casino free spins kodas.
NYSE-išvardytų IGT paskelbė apie savo rezultatus vakar Londone ir nurodyta, kad ji turėjo pakėlė grynasis pelnas $40.3 mln.