Užsienio turistų grupių buvo palikta supainioti po Kinijos pareigūnai pareiškė laikinai įšaldyti išdavimo šešių dienų vizas aplankyti žemyninėje per Makau ir Honkongas kas kartą. Pagal ataskaitą, nuo Teledifusao De Macau radijo ir televizijos transliuotojas, antradienis pamatė Macau Kelionių Pramonės Taryba patvirtina, kad Kinų imigracija buvo laikinai sustabdytas tiekia patogus vizų nors organizacija pareiškė, kad žingsnis būtų ne gali labai paveikti ekonomiką Makao ar "tesco" lizdus gauti išleistas. "Užsienio turistų sudaro tik 10% visų turistų skaičius," Andy Wu Keng Kuong, Pirmininkas Macau Kelionių Pramonės Taryba, - sakė transliuotojui kiek laiko daryti. "Žinoma, yra ir skaičiaus sumažėjimas Pietryčių Azijos turistai, bet vis tiek tai labai nedidelis skaičius, bendras turistų skaičius kazino atidaryti.
Aš paprašiau, susijusius viešojo sektoriaus ir pakabos šešių dienų patogu visa tai tik dėl sistemos atnaujinimo problema kas kartą. Tai laikina priemonė." Rengiantis sustabdytos vizų, Teledifusao De Macau pranešė, kad šeštadienį pamačiau keletą užsienio kelionių grupių uždrausta atvykti į Guangdong Provincija, kurios paskatino transliuotojas nuorodą sprendimą artimiausiais G-20 viršūnių susitikimas įvyks netoli miesto Hangzhou dviejų savaičių ar "tesco" lizdai tampa prieinami internete.
"Žinoma, mes norime keliauti į Kiniją, ir tai labai nepatogus jav, jei jis bus pristabdyta, nes jav, Filipinuose, mes turime tiek daug procesus padaryti prieš pradedant vizos į Kiniją, todėl tai labai nepatogu su mumis", - Filipinų turizmo sakė Teledifusao De Macau kas kartą. Macau Kelionių Pramonės Taryba pareiškė, kad jis tikėjosi, kad Kinijos valdžios institucijos turėtų tęsti vizos išdavimą kuo greičiau, o Johnny Choi, Pardavimų Direktorius Estoril Tours Kelionių Agentūra Ribotas, papasakojo Kelionių Prekybos Žiniose Azijoje, kad šešių dienų žemyno eina tikimasi, kad bus galima dar kartą po rugsėjo 15 d. ar "tesco" atnaujinti pristatymo laiko tarpsnių tampa prieinami.