Fifa 20 Vykdomasis Prodiuseris Aaronas McHardy kalbėjo iš skambant susirūpinimą aplinkinių žaidimo Ultimate Team režimas, kuriame teigiama: "mes nemanome, kad tai azartinių lošimų."Fifa Ultimate Team yra internetinė kortelė-rinkti žaidimo režimas, kur žaidėjai gali kartu gabalas savo svajonių komanda, pirkimo futbolo žaidėjų taškus pokerio kambarių netoli charleston sc.
Taškai gali būti renkami laimėti žaidimai internete, arba galite pirkti taškus su realiais pinigais pokerio kambarių netoli dayton. Belgija yra vienintelė šalis, šiuo metu uždrausti pirkimo Fifa taškų su realiais pinigais, su Belgijos vyriausybės ženklinimo pirkti žaidėjas pakuočių yra "nelegalių žaidimo galimybę."Kaina Fifa taškų prasideda nuo 100 £0.79 ($0.99), bet žmogus gali įsigyti iki 12000 vienu ypu, kainuoja £79.99 ohio.

Fifa 20, sukūrė EA Sports, bus išleistas rugsėjo 24 d pokerio kambarių netoli dallas texas. McHardy sakė: "Jei dėl kokios nors priežasties, mes buvo laikoma, kad neturi būti teisinių, mes norime akivaizdžiai reaguoja į tai."Bet tai, ką mes įdėti kiekvieną metų mes palaikome ir mes nemanome, kad tai azartinių lošimų; mes manome, kad tai įdomus formos sužadėtuvių, kad žmonės turi sugebėti bendrauti su vaizdo žaidimas, gana kietas būdas." pokerio kambarių netoli dallas.