Jie, pavyzdžiui, galėtų pradėti, apmokestinimo klientams papildomų paslaugų, nėra siūloma pokerio prekiautojai padaryti gerus pinigus.

Nors buvo aršios pasipriešinimo, nes FCC balsuojant panaikinti taisykles, pernai gruodį — įskaitant keletą viešas demonstracijas už FCC pastatą Vašingtone, DC — ne švieži protestai buvo pranešta, kad Monday pokerio pardavėjų nuoma londone. Dabar, kad viskas pasikeis, bet ką tai pridėti, kad realiai interneto naudotojų JAV?Į op-ed CNET pirmadienį, FCC vadovas Ajit Pai reikalavo naujų reguliavimo sistema leis "apsaugoti laisvą ir atvirą internetą ir pasiekti daugiau skaitmeninės galimybę daugiau Amerikiečių," be paaiškinti tiksliai, kaip pokerio-kova klasių šalia manęs. Ipt bus dar klauso, kad Federalinė Prekybos Komisija (FTC), kuri veiks nuo teikėjams, jei jų elgesys yra laikomas anti-konkurencingas, tačiau tik tuo atveju, jei jie yra "klaidina visuomenę." Kaip tai bus nustatoma ir reguliuojama yra keblus dalis .
Naujosios taisyklės taip pat galėtų puoselėti aplinką, kad bus naudai nustatė, interneto gigantai daugiau naujų dalyvių thief river falls kazino telefono numeris.