siekiant neteisėtai pateikimo ir kontrolės išlaikymo Wynn Resorts vieną žmogų – P kaip aš galiu gauti sainsbury ' pristatymo lizdas. Pirmadienį, Kazuo Okada, pirmininkas Japonijos pachinko milžinišką Universalus Pramogų ir anksčiau Wynn Resorts' akcininkas, pateikė countersuit prieš Wynn Las Vegaso federalinio teismo tariamai pažeidžia reketas įstatymais jos bandymas prievarta išpirkti Okada Wynn ' s holdings kietas nuolaida geriausia lošimo apps už realius pinigus. Vaizdo pažymoje jo countersuit, Okada nesutiko, teigia, kad jo didokas Wynn akcijas, – turimos Universalus papildomos Aruze JAV – buvo išpirkta, kuriame teigiama, kad Wynn buvo draudžiama pagal savo įstatai iš išpirkti nieko be jo sutikimo geriausia lošimo programėlių. Tai darydama, Wynn "įsipareigojusi serijos ratu aktus, reketo, kurioje yra sukčiavimas." Okada nori, kad teismo išduoti nuolatinį draudimą, draudimo Wynn Resorts nuo tolesnių bandymų priverstinio akcijų išpirkimo skirtų "ipad".

Okada taip pat siekia nepatikslinta žalos atlyginimo iš Wynn geriausia lošimo programos. Po reikalavimai pastato kiti rezidentai "yra unnerved iki [Wynn teisės rietenų], ir baimės, kad gali būti kerštas." (Deja, straipsnis nesugeba nurodyti tikėtino pobūdžio represijas.) Po nuvyko į teiginį, kad Wynn buvo pasamdytas buvęs karinio jūrų Laivyno RUONIŲ kaip minders. Wynn." Reaguodama į tai, Wynn paskelbė pareiškimą, sakydamas, Okada tai countersuit "nepateikia jokios prasmingos neigimas faktai", nepaisant jo "milžiniškas ilgio ir nepadorus įtarimus." Sunku kalbėti panaikinti, New York Post " teigė, Steve Wynn teisinės painiavos gali griauti jo bandyti įsigyti $36m New York mansarda buvusi okupuota neseniai mirusio IMG generalinis DIREKTORIUS Teddy Forstmann skirtos android. Laikantis labiau asmeninio pobūdžio squabble, Okada apibūdino tiff, kaip "skaidriai bandymas" generalinis DIREKTORIUS Steve Wynn "išlaikyti absoliučią kontrolę Wynn Resorts ir praturtinti save." Okada sakė Steve bėgo Wynn Resorts ", kaip asmens fiefdom, pakavimo lenta su draugais, kurie neturi savo asmeninį pasiūlymą." Valdybos perkelti išpirkti Okada ūkiuose buvo bandymas ", kad apgautų, šmeižti ir pavogti .. geriausia lošimo app realių pinigų.

Ar Steve ' as tiki, Okada jau prarado tikėjimą savo gebėjimą gauti teisingą purtyti iš JAV teismų, ir todėl išlaisvinti mokykloje ninjas?Pereiti pūsti, tai geri.. paskutinis siena casino la center. Okada jau balsavo off valdybos Wynn Macau ir panašiai Wynn Resorts akcininko balsavimo buvo paskelbta, nors data dar nėra patvirtinta paskutinė diena žemėje lošimo automatų apgauti.