Ataskaitos rugpjūčio nurodė, kad nors azartinių lošimų plėtra paketą, kuris turėtų gauti ne mažiau kaip $100 mln., valstybei būtų pasikliauti įplaukos finansavimo valstybės biudžeto, teisės aktus, neturėtų būti žiūrima, kol rudenį patikrinkite.
Nors buvo kalbama, neseniai apie tai, ką valstybė padarys, kai jis ateina į internetinių lošimų konkrečiai ir azartinių lošimų apskritai, išskyrus neseniai klausymus Namas klausimais, nieko tikrai atsitiko, ne viešai vistiek ar pokerio kryžiažodžių clue. Po prieštaringai sudedamoji dalis siūlomų teisės aktų buvo pašalintas bendroje žaidimų reformos įstatymas buvo priimtas Pensilvanijos Atstovų rūmų.Įstatymo projektas buvo išsiųstos Senatui svarstyti, kur jis šiuo metu išlieka patikrinti. Payne pabrėžė, kad labai svarbu, kad teisės aktai, susiję su žaidimų išlikti konkurencinga, kaip supa narių prisijungia fray ir netrukus būti konkurencija kiek atminties lizdai naudojami.

Liepos mėnesį, pagrindinis šalininkas internetinių lošimų teisės aktus valstybės, Ats patikrinkite. Vienas dalykas, sąskaitą turi savo naudai yra tai, kad daugelis mano, kad valstybės 2016/2017 biudžeto procesas bus baigtas, pinigai iš kai kurių lošimų plėtra yra būtina ar pokerio nyt kryžiažodžių. Jei dėl kažkokių šansų įstatymo projektas atitinka sėkmę Senato gubernatorius vis dar turi pasirašyti ant jo pokerio svetaines. Prieš valstybės Senato pažeidžia savo vasaros atostogų, House Bill 2150 buvo patvirtinta žemieji birželio 28 po to, kai atmetė Namo anksčiau uden.