Artėjant balandžio 1-oji, tai ne Kvailas pokštas pasakyti, kad lankyti pirmąją iGaming Prancūzija Konferencija padės jūsų įmonei nėra tikslo, jei jūs ieškote į šią rinką, kaip kitą teritoriją plėsti savo veiklą. Nuo Kovo 25-26, kad iGB Filialo organizuotas renginys suteiks daug jų pirmasis šansas imtis išsamios pažvelgti naujai reguliuojama rinka ir kaip ji gali pasinaudoti savo įmonę enter France. CalvinAyre.com bus lankomumas paviešinti visas, su kamera reporteris Rebecca Liggero tarptinklinio ryšio grindų duoti tiems, kurie priimti sprendimą ne dalyvauti, galimybę pamatyti goings-ne tai pirmoji konferencija iš savo pobūdžio žaisti stulpelius ruletė. Tai be dalijamos DAF visiems, kurie gali pasirinkti, vienas mėginys per daug taurės Sauvignon Blanc!Dviejų dienų konferencija jau gali pasigirti, kad 250+ delegatai patvirtino savo dalyvavimą ne tik konferencija, skirta tiek B2B ir partnerių pramonės Prancūzijoje.
Siekiant maksimaliai išnaudoti savo laiką konferencijoje, bus daug parodų ir tinklų vietos šalia konferencijų salės, todėl, kad jūs galite susitikti su geriausia iš 50 didžiausių operatorių ir partnerių markių, prancūzijos rinkoje geriausias mokymas svetainėje pokerio turnyras. Kaip ir garsiakalbiai, daugelis tų, priešakyje šalies pramonės bus dalintis savo ekspertų įžvalgos ir nuomonės geriausia tram stop star casino. Sąrašą garsiakalbiai apima ARJEL Prezidentas Jean-Francois Vilotte, Prezidentas BetClic Everest, Nicolas Beraud, co-vyriausiasis pareigūnas, bwin.šalis, Norbert Teufelberger, ir daug daugiau tų, kurie galėtų suteikti žinių, kaip suteikti jūsų įmonės nekilnojamojo ateityje teisinga kryptimi, Prancūzijoje geriausia pokerio turnyrų mokymo svetaines. Pridėti šią į tai, kad geriausios SEO ekspertai taip pat dalyvauti ir nėra jokios priežasties negali imtis trumpos savaitgalį Prancūzijoje mėginio malonumų, kad prancūzijos rinkai gali pasiūlyti jūsų verslui geriausias gydymas lošimo sutrikimas.
Visa informacija, pirmiau turėtų jums champing ne tiek dalyvauti šioje konferencijoje ir kai veiksnys neišvengiamas gėrimų šalys, kurios vyks tada trūksta tiesiog nėra pasirinkimo kas yra hyper turbo pokerio. Registracija yra atidaryti šią nuorodą ir daugiau informacijos galima rasti iGaming Prancūzija konferencijos interneto svetainėje.

Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre kas yra ikm pokerio.