Malta Žaidimų Institucijos (ĮRAŠAI) suteikė Sporto Lažybų licenciją (2 Klasės Nuotolinių Lošimų Licenciją) bet365 – Šlaitas (Naujosios Žiniasklaidos Malta) Limited", pirmaujanti interneto lošimų operatorius, teikiantis sporto lažybų, kazino ir pokerio tipo žaidimai. Atstovas spaudai bet365 sakė: "Dėl reglamentavimo pokyčius įvairiose veiklos teritorijose, bet365 nusprendė, kad be nuotolinio žaidimų licencijų vyko pagal mūsų esamą veiklos centru Gibraltare, a Klasė II licencijos Maltos Reguliatorius buvo reikalingas siekiant gauti ir išlaikyti tam tikrus reguliavimo patvirtinimus, taip pat paramos savo veiklai permainingomis pasaulio reguliavimo aplinka geriausia gudrybės laimėti ruletė.
Todėl mes malonu buvo apdovanotas II Klasės Nuotolinių Lošimų licenciją, ĮRAŠAI, taip tvirta paraiškų, kurias išnagrinėjo mūsų azartinių lošimų operacijų, procedūrų ir patirties mūsų darbuotojams kas yra iba ge lizdas. Kartu su Maltos licencijavimo procesas, mes taip pat dabar nustatyta Maltos prekybos kompanija, su patalpose įsikūręs Sliema, telpa mūsų rinkodaros valdymo ir viešųjų pirkimų funkcijas, kuriai vadovavo J kas yra ikm pjaustyti pokerio.
Fred Bjurjfall, kurie bus paremti rinkodaros veiklos Grupė". "Maltos Žaidimų Institucija yra malonu turėti bet365 įtraukti į savo portfelį licencijų turėtojai. Institucija yra pasirengęs spręsti vykstančios evoliucijos pramonės, taip pat iššūkius, su kuriais šis duoda kartu su juo, su skaidrumo, sąžiningumo ir sutelkti dėmesį į vartotojų teisių apsaugą. Tai, kad bet365 nusprendė įtraukti Maltą kaip vieną iš savo licencijavimo jurisdikcijose yra geriausias įrodymas, kad mūsų reputacija ir skatina mus nuolat pakelti kartelę į inovacijas ir minties lyderystės dėl lošimo reglamento", - sakė Džozefas Cuschieri, ĮRAŠAI Vykdomasis Pirmininkas kas yra ikm pokerio terminai. Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre kas yra i/o išplėtimo lizdai.