"Kartu, Mokslo Žaidimai ir Betfred gali padaryti didžiulį poveikį europos sporto lažybų arena vairavimo žaidėjas dalyvavimas ir išleisti savo skaitmeninės ir mažmeninės prekybos sportsbooks priešakyje šį plečia kraštovaizdį realių pinigų pokerio programą su draugais. Betfred sverto savo Wind Creek Casino partnerystę ir teikti Mokslo Žaidimai " mažmeninė lažybų kioskai ir per counter lažybų sprendimus kartu Don Geriausia-powered duomenų srautus, dalis OpenTrade, viena iš penkių filialų OpenSports product suite realių pinigų pokerio programos.
Vyresnysis Viceprezidentas sporto Lažybų, Skaitmeninis Mokslo Žaidimai, Keith O'Loughlin, sakė.. skirtos android. (NASDAQ: SGMS) bendradarbiauja su didžiosios Britanijos lažybų, Betfred, teikti visas mažmeninės prekybos ir skaitmeninės sporto lažybų sprendimų Wind Creek Betliejaus Pensilvanijoje aristocrat buffalo laiko tarpsnių internete nemokamai. Pensilvanijos bettors galės gauti prieigą prie skaitmeninio sporto lažybų laiko 2020-2021 NFL sezono metu, kuris preliminariai prasideda rugsėjo 10 aristocrat visų žvaigždžių automatas.

Betfred yra tapatinama su suteikiant UK klientams didelį vertės pasiūlymas, ir mes esame įsitikinę, kad jie bus gauti puikius traukos U aristocrat buffalo lošimo automatų parsisiųsti. "Betfred yra vienas iš JK' s top-atlikti lažybų, ir jų perkelti į U. Pasirinkta sporto lažybų operatoriaus technologijų tiekėja, Nevada bendrovė pradės mažmeninės prekybos sprendimų buvęs Smėlis Betliejaus per šių metų pirmąjį pusmetį, kaip Betfred neseniai kaklaraištis-su Vėjo Creek Viešbučių, žaidimų subjektas Poarch Juosta Creek Indėnai aristocrat buffalo aukso automatas.