Kelių milijonų svarų žiniasklaidoje kampanija jau vyksta, siūlanti piko metu TV reklamas išreiškė televizijos žvaigždė, Keith Lemon kartu internete ir spausdinti skatinimas neutrali balsis garsas black jack ss 407.

Kvadratai yra įrašytas į prizų kiekvieną šeštadienį, su piniginius prizus iš £5 £1 mln prieinama savininkai laimėjo aikštės schufa įrašas wegen kazino. Valdo Geo24, žaidimas naudoja žinoma "Google Maps" sąsaja padalinti UK į paperkamas kvadratų. Rugsėjo 29 d., 2014 m., Londonas – Geonomics, kūrėjas buvimo vieta lotto žaidimai, pradėjo savo flagmaną žaidimas GeoLotto.com JK rinkai schuifpui susitiko lizdas aan buitenkant. "Tiesa, kad mūsų pagrindiniai vystymosi vertės pastato technologiškai-tvirtos produktų žaidėjas, visada priešakyje, į mūsų protus, GeoLotto.com ateina į rinką rafinuotas ir tobulinti per 12 mėnesių nekilnojamojo žaidėjų atsiliepimų schutz krieger geriausias lizdas.
Sukurta siekiant iš esmės pakeisti lotto žaidimų, GeoLotto.com siūlo žaidėjams galimybę laimėti £1 mln kiekvieną savaitę rtx 3090 sli tilto 3 lizdas. Henry Oakes, įkūrėjas ir Direktorius Pardavimo Geonomics, sako: "džiaugiuosi GeoLotto.com mūsų naujausias plėtros hit JK rinkai rtx a6000 nvlink 3 lizdas. Tai žymi reikšmingas įvykis mūsų kelionę pateikti novatoriškas, gerai ištirtos ir patrauklus buvimo vieta lotto žaidimas, kad mes žinome, žaidėjai galės mėgautis žaisti rtx 3090 nvlink tiltas 3 lizdas.