Buvęs Pagcor pirmininkas Efraim Genuino yra karšto vandens, po Filipinų Teisingumo Departamentas oficialiai rekomenduojama, paraiškos padavimo mokesčių plėšimą, skiepų ir korupcija, ir malversation viešųjų lėšų prieš buvusį Pagcor viršininko ir kitų Pagcor pareigūnai, kurie tarnavo pagal jo valdymo lenovo s20 30 ram slots.

Pagal kelių rezoliucijų, apimantis tris bylas prieš jį, TD, nustatė, tikėtina priežastis imti Genuino su 175 skaičiuoja malversation viešųjų lėšų, kitą 174 skaičiuoja pažeidžia šalies Anti-Skiepų ir korupcija Veikti, ir pažeidimas Grobio Teisės. Viena tokių bylų, kuriose dalyvauja misdirection viešųjų lėšų, susijusių naudoti Php50 mln lenovo legion y530 memory slots. remti vietos partijos sąraše grupė per 2010 m.
nacionalinio parlamento rinkimus, kurie, beje, buvo vienas iš jo dukros, Sheryl Genuino-Žr.Šiuo konkrečiu atveju, paaiškėjo, kad Genuino grupės ir jo pakalikų "susimokė vienas su kitu, kaupimo, įgyti ir kaupti blogai-dotarłeś turto...forma neteisėtas aukas, ir netaisyklingai patvirtinta rėmimo ir sudaroma sutartis." Gavėjui už tai siphoning lėšų?Šalis sąrašas grupė Batas Iwas Droga (BIDA), už kurį jo dukra Sheryl buvo dalis ruletė de apsaugos husqvarna 701. Atskirame nors labiau juokingas atvejis, TD, taip pat nustatė, tikėtina priežastis imti Genuino su skiepų mokesčiai per naudojant Php26.7 milijonai iš valstybės lėšų pirkti...bilietus į filmą vietos filmą Pakavimo. Tada ten atveju ryžių lėšų taifūno aukų, kurios prokuratūros prokuroras Mary Jane Sytat rasti lygių tikėtina priežastis, slap, Genuino su mokesčių malversation, valstybės lėšų ir turto 217 Straipsnyje Peržiūrėtos Baudžiamojo Kodekso ruletė de apsaugos yamaha fz1. Pagal Sytat, Genuino paėmė daugiau nei 1200 cavans ryžių iš užsienio donorų padėti taifūno aukų ir nusprendė padaryti šiek tiek switch-a-roo, perpakavimo ryžių į maišus, kad turėjo ne tik savo vardą, tačiau turėjo šypsosi puodelius du jo sūnūs, ant jo taip pat, todėl ji atrodo kaip aukos, iš tikrųjų atėjo iš jų gauti naudos savo atitinkamų rinkimų kampanijas.
Genuino buvo įsivėlusi į daugybę ginčų po žengia žemyn, kaip Pagcor vyriausiasis prieš keletą metų. TD, rekomendacijas, siekiant failų mokesčių vyras dar priduria, kad žmogus, kuris staiga atsiduria ant gynybinės atsakyti į visus šiuos kaltinimus.
Gauti naujausią lošimų naujienos iš Calvin Ayre ruletė de apsaugos yamaha xjr 1300.