Green Jade Žaidimai, progresyvus ir labai naujoviškas ŽAIDIMO studija, imasi žaidėjų šokių aikštelėje su Neoninės Šviesos, tamsiąją disco-teminius lizdas su elektros ritės, kuris fiksuoja įdomus ir frivolity iš 80s putėsius supilti lentelėje de poker. Neoninės Šviesos, yra 5x4 ritės, 50 payline video lizdas, kuris išjudina jausmas nostalgija, kaip klasikiniai simboliai, tokie kaip vaisiai, varpai ir seksas šokių ant ritės ir šviesos ir spindesio. Tai, kartu su Madona įtaką garso takelis gauti žaidėjo kojos bakstelėję o jie vaidina alpinistas resort ir kazino.
Green Jade dingo atgal į pagrindai su Neoninės Šviesos, išpardavimas iš visų žaidime funkcijos ir išleisti visą RTP (95.09%) bazinio žaidimo. Tai suteikia Neoninės Šviesos neįtikėtiną atitikčių vienas du ir todėl tai puikus lizdas onboarding naujų klientų.Žaidimas buvo suplanuota, kad būtų pratęstas žaisti sesijų, bet taip pat suteikia daug didelis laimėti potencialą vakarų virdžinija. Neoninės Šviesos, taip pat yra Laukinių simbolis, kuris gali pakeisti visus kitus simbolius ant ritės dviejų, trijų ir keturių suteikia žaidėjams dar daugiau galimybių pataikyti 50 skirtingų laimėti derinius galima best online sports gambling sites uk.
Neoninės Šviesos yra sertifikuota pradėti visose pagrindinėse rinkose, įskaitant Švediją ir UK ir bus galima integracijos nuo rugsėjo 17 iki 2020 metų best online sports gambling sites reddit. Ženklas Taffler, Vyriausiasis Komercinės Pareigūnas Green Jade Žaidimai, sakė: "Įvairovė yra labai svarbu, mūsų pramonės.
Ne kiekvienas lizdas turi būti varpai ir švilpukai, jei kas lizdą turėjo varpų ir švilpukų, tada, kad norėtų tapti "normaliu", kurie, deja, ji yra." "Nesupraskite manęs klaidingai, mes esame vienintelis tiekėjas, kuris daro 3 skirtingų rūšių žaidimai, todėl esame įsipareigoję inovacijų, kartojimo, ir sukurti puikių žaidimų, kad žaidėjai nori žaisti, bet kartais mažiau yra daugiau.Šis naujas žaidimas yra paprasta žaisti, vizualiai didelis, audibly gražus ir bus puikus įsigijimo ir saugojimo." best online sports gambling stocks.