Maltos online casino games kūrėjų Playson Ribotas paskelbė pasirašyti susitarimą, kuris apimtų visą savo portfelį per 60 vaizdo laiko tarpsnių yra siūlomi žaidėjai per Italija-nukreipti domeną ne FlashBet.ji.Į Sliema-įsikūrusi įmonė, naudojamas oficialus ketvirtadienis spaudai, išsamiai, kad sandoris su rašalu vietoje-licencijuota iGaming operatoriaus PGS Italia srl reikšmė dar labiau išplėsti savo buvimą italijos rinkoje, leidžiant punters mėgautis žaidimų, tokių kaip jos Saulės Karalienė, Roma: Cezario Garbei ir Galingas, Afrikos naujoves, taip pat jo Nesenstantis Vaisių ir Funky Vaisių linija, interneto vaizdo laiko tarpsnių geriausia padirbtų pinigų pokeris. Vis didesnę įtaką: Lars Kollind, Verslo Plėtros Vadovas Playson Ribotas, panaudota trumpą spaudai pareikšti, kad FlashBet.tai buvo tik neseniai suteikta licencija Amministrazione Autonoma dei Monopoli di Stato (AAMS) reguliatorius su savo įmonės aljansas su svetaine, sudaranti "paskutinis eilutę" pasiūlymai, kurie yra matyti, kad jis " išplėsti visoje Europoje nuolat daugėja ūkio subjektų geriausia fantasy football lošimų svetaines.

Skaityti pareiškimą, Kollind.. naujo įrašo pokerio turnyrų strategija. "italijos rinkoje yra labai įdomus, ir mes džiaugiamės, kad pasirašė ši partnerystė su FlashBet.ji.
Pasaulinės plėtros prioritetų Playson Riboti, ir mes tikimės, kad siūlant mūsų populiarių žaidimų, dar labiau italijos auditorijai. Platus pramogos: Už jo dalis ir Florion Bregasi, Vyriausiasis Vykdomasis Pareigūnas PGS Italia srl, paaiškino, kad FlashBet.jis jau buvo pasiūlyta gausybė vaizdo laiko tarpsnių, kai kurie iš pirmaujančių pasaulio kūrėjai, įskaitant Pragmatiškas Žaisti Limited", AB " NetEnt ir BetSoft Gaming Limited šalia lažybų įrengtas, rinkos, sporto, kaip įvairus, kaip ir futbolo, teniso, krepšinio ir kriketą rdr2 laimėti blackjack su 3 hitai arba daugiau. Bregasi pareiškimą skaityti...
"lizdus iš Playson Limited" yra labai populiarus, ir mes malonu bendradarbiaujame pasiūlyti savo žaidimus mūsų klientams rds mirtinų likę prijungimo lizdai yra skirti ne replikuoti administratoriaus jungtys. Komanda Playson Limited buvo malonu dirbti su, ir mes tikimės, kad klestinčios santykiai ateityje.".